MURAT KOÇAK TAN DEV PROJE

2010-03-13 09:04:00

murat-kocakSungurlulu işadamı Murat Koçak’ın öncülüğünde İlçe’ye Avrupa Grup İnşaat tarafından ‘Avrupa Evleri’nin inşaatına başlanıyor. Zemin etüdü yapılan ve depreme dayanıklı lüks sitenin Sungurlu’nun çehresini değiştireceği ifade ediliyor. Rezidans şeklinde, 4 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon alternatifleriyle inşa edilecek sitenin, Sungurlu’nun önde işadamı Murat Koçak tarafından kurulacak kooperatifle-Halkbank işbirliği halinde yapılacağı öğrenildi. Güvenlikli sitede; güvenlik elemanları, kameralı güvenlik sistemleri, şifreli ve görüntülü apartman kapıları her daireye otopark, tenis, basketbol, voleybol, yürüyüş koşu alanları, çocuklar için oyun bahçesi, dış izolasyon, alışveriş merkezinde sinema salonu, bayanlar lokali, gençler için cafe, bowling, kapalı yüzme havuzu sauna, fitness, spor merkezi de olacağı bildirildi.

Murat Koçak, sitenin yapım amacının ileriye dönük olduğunu, yeni devlet kurumlarının yanısıra yüksekokul sayesinde öğrenci nüfusunun da artacağını hesap ederek en az 600 konuta daha ihtiyaç duyulacağını dile getirdi.

Koçak, İstanbul, Ankara ve diğer büyük kentlerdeki rezidanslardan farkı olmayacak sitenin ilgi göreceğine inandıklarını da ekledi.(çorum haber)

32
0
0
Yorum Yaz